Laguna041810Sun 4/18/2010 8:54 PM
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                         YB Club                             Time 



Long  (9)                 7.1 km  0 m   16 C      

    1     36 Michael Huber                   SDO                           1:16:25 
    2     38 Rich Parker                     SDO                           1:30:17 
    3     31 Mark Polinkovsky                SDO                           1:39:58 
    4     33 Peter Capek                                                   1:45:21 
    5     29 Milas Reweilia                                                1:53:51 
    6     34 Vlastimil Kiral                                               2:01:03 
    7      2 Tony Garratt                    SDO                           2:12:15 
    8      7 Peter Eriksson                  SDO                           2:57:53 

          26 Michael DuBois                  SDO                                mp 



Long Group  (2)           7.1 km  0 m   16 C      

    1     16 Bruce Aster                     SDO                           2:31:50 
    2      8 Team Perrigon                   SDO                           3:51:25 



Medium  (12)              5.5 km  0 m   11 C      

    1      9 Ian Falcon                      SDO                           1:05:17 
    2     19 Jeff Luko                       SDO                           1:19:38 
    3     23 Gookin Edwin                    SDO                           1:33:59 
    4     22 Jeff Jacobs                     SDO                           1:34:08 
    5     24 Donna Gookin                    SDO                           1:45:34 
    6     10 Darren Hardy                    SDO                           1:49:35 
    7     37 Mark Shields                                                  2:04:01 

           3 Doug Ernst                      SDO                                mp 
           4 Stan Watson                     SDO                                mp 
          30 Bill Gookin                     SDO                                mp 
          39 Katerina Caoicova                                                  mp 
          40 Matthew Garratt                 SDO                                mp 



Medium Group  (9)         5.5 km  0 m   11 C      

    1     17 Ben + Pete Aster                SDO                           1:52:28 
    2      5 Little People                   SDO                           1:54:08 
    3     21 Larry+Mary Luko                 SDO                           2:29:39 
    4     12 Kelly Shaw                      SDO                           2:37:24 
    5     18 Jeff Omohundro                                                3:04:42 
    6     14 Martinez Kids                   LAOC                          3:05:24 
    7     15 Peter + Chrstine Pistek         SDO                           3:12:11 

          20 Mike + Dan Luko                                                    mp 
          41 Joe Kreml                       SDO                                mp 



Short  (5)                3.2 km  0 m   15 C      

    1      1 Matthew Garratt                 SDO                             38:35 
    2     11 Mark Shields                    SDO                             45:12 
    3     32 Dur Ashur                                                     1:10:48 

          27 Fredy Andre                                                        mp 
          28 Test Test                                                          mp 



Short Group  (4)          3.2 km  0 m   15 C      

    1     35 Carlos                          SDO                             54:15 
    2      6 Team Mattis                                                   1:11:28 
    3     25 Cathey DuBois                   SDO                           1:11:39 
    4     13 Kelly McBreaty                  SDO                           1:24:38